1000V VDE isolerad spärrnyckel
Märke: BY
Modell: FA114
Certifiering: VDE, GS, IEC60900 och så vidare
Användning: EV-bilar
1000V VDE isolerad spärrnyckel
Produktbeskrivning: VDE spärrnyckel, VDE spärrnyckel, VDE mini spärrsats
Professionella VDE-ringnyckel för kommersiellt eller tillfälligt bruk
Metriska ringnyckel
Isolerade VDE-ringnyckel
Isolerade verktyg är GS- och VDE-certifierade
Tillåter användaren att arbeta med förtroende på potentiellt högspänningssystem i vetskapen om att verktygen är extremt säkra och av hög kvalitet
Säker att använda vid arbete med el i högspänningsmiljö
Metriska skiftnycklar
Ringnyckel så helt innesluten så mindre risk att den glider eller faller av muttrarna/bultarna
Nyckel av härdat och härdat kromvanadinstål
Skyddar mot elektriska stötar upp till 1500 V DC och 1000 V AC
Lämplig för elektriker som arbetar på moderna hybrid- och elfordon
VDE-handtag för komfort och grepp vid användning
Hårdhet HRC 38–42
| produktnamn | 1000V VDE isolerad spärrnyckel |
| varumärke | FÖRBI |
| Modell | FA114 |
| Prov | Godkänd provbeställning |
| Paket | Kartong |
| Service | OEM ODM Anpassad |
| Material | CR-V STÅL OCH Nylon |
| Märkspänning | 1000V |
| Kategorier | VDE-isolerade verktyg |
| Typ av käke | isolerad spärrringnyckel |
| Typ | 1000V isolerad spärrringnyckel |
| Hamn | Ningbo eller Shanghai |
| Betalning | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T |

| varunummer | Storlek | L | A | B |
| FA114 | 7 | 150 | 8 | 21 |
| FA115 | 8 | 167 | 9 | 23 |
| FA116 | 9 | 167 | 9 | 23 |
| FA117 | 10 | 178 | 10 | 25 |
| FA118 | 11 | 188 | 10 | 23 |
| FA119 | 12 | 189 | 10 | 28 |
| FA120 | 13 | 210 | 12 | 33 |
| FA121 | 14 | 210 | 12 | 33 |
| FA122 | 16 | 228 | 13 | 38 |
| FA123 | 17 | 228 | 13 | 39 |
| FA124 | 18 | 242 | 14 | 41 |
| FA125 | 19 | 243 | 14 | 41 |
| FA126 | 21 | 265 | 15 | 48 |
| FA127 | 22 | 265 | 15 | 48 |
| FA128 | 24 | 295 | 17 | 53 |
Fördel
1. Acceptera logotyp & färg anpassad och OEM
2. Det finns cirka 15 personer, exportteam, för att hantera verktygens kvalitet, följning, leveranstid, transport och frakt
3. Acceptera liten MOQ
4. Över 20000m2 fabriksanläggning och 4500m2 lager!
5. CE, ROHS, TUV, certifikat!
6. Över 20 års OEM- och ODM-serviceerfarenhet av elverktyg
FAQ
1. Kan vi se ditt företags produktion?
Ja, välkommen!
2. Planterar ditt företag?
Ja, producera och exportera i många år.
3. Vilken marknad är din huvudmarknad?
Vår huvudmarknad är Europa, även export till Nord- och Sydamerika och så vidare.
4. Hur är det med din MOQ?
10-200bilder, kvantitet är förhandlingsbart.
5. Vilka betalningsvillkor kan accepteras?
T/T, L/C, västerländska termer eller andra kan diskutera.
6. Hur många dagar för produktion?
Cirka 7- 25dagar baserat på orderantal.
7. Accepterar ditt företag anpassning?
Ja, du kan välja att skriva ut din logotyp och anpassa din förpackning.
8. Hur säkerställer du din produktkvalitet?
Alla våra produkter nådde CE-standard, vi garanterar att varje dator kommer att bli strikt inspekterad och testad före leverans.
Populära Taggar: 1000v vde isolerad spärrring nyckelnyckel, Kina, tillverkare, leverantörer, fabrik, anpassad, grossist, köp, pris, offert, i lager, tillverkad i Kina
Du kanske också gillar
Skicka förfrågan













