1000V VDE isolerad kniv
Märke: BY
Modell: FA109
Certifiering: VDE, GS, IEC60900 och så vidare
Användning: EV-bilar
1000V VDE isolerad kniv
Produktbeskrivning: VDE-kniv, 1000V isolerad kniv, grossist VDE-kniv
1.ergonomically 2-Komponentinsprutningshandtag.
2.Inklusive skyddslock för säker förvaring
3.handtag med VDE-isoleringshylsor upp till 1000V enligt EN/IEC 60900
Precision Grade Prestanda Verktyg
Nummer 1 valet av hantverkare över hela världen
Bekväm i användning och kvalitetssäkrad design
Passar för att matcha behoven i butiken, hemma eller på serviceområdet
Varje verktyg är beprövat och testat för hållbarhet och funktion i verklig användning och förhållanden
| produktnamn | 1000V VDE isolerad kniv |
| varumärke | FÖRBI |
| Modell | FA109 |
| Prov | Godkänd provbeställning |
| Paket | Kartong |
| Tjänst | OEM ODM Anpassad |
| Material | CR-V STÅL OCH Nylon |
| Märkspänning | 1000V |
| Kategorier | VDE-isolerade verktyg |
| Typ av käke | isolerad kabelkniv |
| Typ | vde kniv |
| Storlek | 2,5~8 mm |
| Betalning | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T |
| Hamn | Ningbo eller Shanghai |

| varunummer | D | L |
| FA109 | 50 | 185 |
Fördel
1. Acceptera logotyp & färg anpassad och OEM
2. Det finns cirka 15 personer, exportteam, för att hantera verktygens kvalitet, följning, leveranstid, transport och frakt
3. acceptera L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram-betalningar, Paypal
4. Acceptera liten MOQ
5. Över 20000m2 fabriksanläggning och 4500m2 lager!
6. CE, ROHS, TUV, certifikat!
7. Över 20 års OEM- och ODM-serviceerfarenhet av elverktyg
FAQ
1. Kan vi se ditt företags produktion?
Ja, välkommen!
2. Planterar ditt företag?
Ja, producera och exportera i många år.
3. Vilken marknad är din huvudmarknad?
Vår huvudmarknad är Europa, även export till Nord- och Sydamerika och så vidare.
4. Hur är det med din MOQ?
10-200bilder, kvantitet är förhandlingsbart.
5. Hur många dagar för produktion?
Cirka 7- 25dagar baserat på orderantal.
6. Accepterar ditt företag anpassning?
Ja, du kan välja att skriva ut din logotyp och anpassa din förpackning.
7. Hur säkerställer du din produktkvalitet?
Alla våra produkter nådde CE-standard, vi garanterar att varje dator kommer att bli strikt inspekterad och testad före leverans.
Populära Taggar: 1000v vde isolerad kniv, Kina, tillverkare, leverantörer, fabrik, anpassad, grossist, köp, pris, offert, i lager, tillverkad i Kina
Du kanske också gillar
Skicka förfrågan













