12Pc 1000v VDE-isolerad skiftnyckelsats med öppen käft10-24mm
Märke: BY
Modell: FA059
Certifiering: VDE, GS, IEC60900 och så vidare
Användning: EV-bilar
12Pc 1000v VDE-isolerad skiftnyckelsats med öppen käft10-24mm
Produktbeskrivning: VDE öppen käftnyckel, isolerad öppen käftnyckel, isolerad öppen käftnyckelsats
12Pc VDE-isolerad skiftnyckelsats med öppen käft 1000v 10-24mm
Isolerad skiftnyckelsats
TUV/GE och VDE certifierade
Storlekar: 10,12,14,15,16,17,18,19,20,21,22,24 mm
Kromvanadinstål
Tillverkad enligt IEC60900 standarder
Varje verktyg testas individuellt till 10,000 V och certifierat till 1,000 V ac eller 1 500 V DC
Isolering enligt EN/IEC 60900, DIN 7448 och CSA
| produktnamn | 12Pc 1000v VDE-isolerad skiftnyckelsats med öppen käft10-24mm |
| varumärke | FÖRBI |
| Modell | FA059 |
| Prov | Godkänd provbeställning |
| Paket | Kartong |
| Service | OEM ODM Anpassad |
| Material | CR-V STÅL OCH Nylon |
| Märkspänning | 1000V |
| Betalning | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T |
| Hamn | Ningbo eller Shanghai |
| Kategorier | VDE-isolerade verktyg |
| Typ av käke | Öppen mun |
| Typ | isolerad solid skiftnyckel |
| Storlek | 10,12,14,15,16,17,18,19,20,21,22,24 mm |


Fördel
1. Det finns cirka 15 personer, exportteam, för att hantera verktygens kvalitet, följning, leveranstid, transport och frakt
2. acceptera L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram-betalningar,Paypal
3. Acceptera liten MOQ
4. Över 20000m2 fabriksanläggning och 4500m2 lager!
5. CE, ROHS, TUV, certifikat!
6. Över 20 års OEM- och ODM-serviceerfarenhet av elverktyg
FAQ
1. Kan vi se ditt företags produktion?
Ja, välkommen!
2. Planterar ditt företag?
Ja, producera och exportera i många år.
3. Vilken marknad är din huvudmarknad?
Vår huvudmarknad är Europa, även export till Nord- och Sydamerika och så vidare.
4. Hur är det med din MOQ?
10-200bilder, kvantitet är förhandlingsbart.
5. Vilka betalningsvillkor kan accepteras?
T/T, L/C, västerländska termer eller andra kan diskutera.
6. Hur många dagar för produktion?
Cirka 7- 25dagar baserat på orderantal.
7. Accepterar ditt företag anpassning?
Ja, du kan välja att skriva ut din logotyp och anpassa din förpackning.
8. Hur säkerställer du din produktkvalitet?
Alla våra produkter nådde CE-standard, vi garanterar att varje dator kommer att bli strikt inspekterad och testad före leverans.
Populära Taggar: 12st 1000v vde isolerade skiftnyckelsats med öppen käft10-24mm, Kina, tillverkare, leverantörer, fabrik, anpassad, grossist, köp, pris, offert, i lager, tillverkad i Kina
Du kanske också gillar
Skicka förfrågan














