Högkvalitativ flexibla hävarmsfettpistol 600CC
Märke: BY
Modell: C1074
Typ: Spakfettsspruta
Volym: 600CC flexibel fettspruta
Högkvalitativ flexibla hävarmsfettpistol 600CC
Produktbeskrivning: flexibel fettspruta, flexibel fettpistol munstycke, smörjspruta flexibel förlängning
Den hävstångsverkande designen hos denna kraftiga fettspruta underlättar noggrann kontroll av fettflödet. Utrustad med ett 6-tums munstycke,
fettsprutan ger enkel åtkomst till smörjpunkter i bilar, lastbilar, traktorer och tunga maskiner.
Fettpistolen kan laddas med 600CC patroner, genom en dispenser eller bulkladdad.
6500-10000 PSI arbetstryck
Trevägsladdning: patron, bulk eller dispenser
Rymmer 600CC patron
| produktnamn | Högkvalitativ flexibla hävarmsfettpistol 600CC |
| varumärke | FÖRBI |
| Modell | C1074 |
| STORLEK | 47,5*34,5*32,5cm |
| Paket | Kartong |
| Prov | Godkänd provbeställning |
| Service | OEM ODM Anpassad |
| Arbetstryck | 6500~10000 psi |
| FOB-port | Ningbo ELLER Shanghai |
| Slanglängd | 6 tum 12 tum |
| Tillbehör ingår | 6 tum styvt rör, 12 tum flexslang med munstycke |
| Trevägsladdning | patron, bulk eller dispenser |
| Kroppsmaterial | Kolstål |
| CTNS | 10 st |
| G.W/N.W | 23kg/21kg |
| Betalning | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T |
Fördel
1. Acceptera logotyp & färg anpassad och OEM
2. Det finns cirka 15 personer, exportteam, för att hantera verktygens kvalitet, följning, leveranstid, transport och frakt
4. Acceptera liten MOQ
5. Över 20000m2 fabriksanläggning och 4500m2 lager!
6. CE, ROHS, TUV, certifikat!
7. Över 20 års OEM- och ODM-serviceerfarenhet av elverktyg
FAQ
1. Planterar ditt företag?
Ja, producera och exportera i många år.
2. Vilken marknad är din huvudmarknad?
Vår huvudmarknad är Europa, även export till Nord- och Sydamerika och så vidare.
3. Hur är det med din MOQ?
10-200bilder, kvantitet är förhandlingsbart.
4. Vilka betalningsvillkor kan accepteras?
T/T, L/C, västerländska termer eller andra kan diskutera.
5. Hur många dagar för produktion?
Cirka 7- 25dagar baserat på orderantal.
6. Accepterar ditt företag anpassning?
Ja, du kan välja att skriva ut din logotyp och anpassa din förpackning.
7. Hur säkerställer du din produktkvalitet?
Alla våra produkter nådde CE-standard, vi garanterar att varje dator kommer att bli strikt inspekterad och testad före leverans.
Populära Taggar: högkvalitativ smörjpistol 600cc med flexibel spak, Kina, tillverkare, leverantörer, fabrik, anpassad, grossist, köp, pris, offert, i lager, tillverkad i Kina
Du kanske också gillar
Skicka förfrågan













