Flexibelt fettsprutverktyg med flexibelt munstycke för gräsklippare 400CC
Märke: BY
Modell: C1042
Typ: Spakfettsspruta
Volym: 400CC oljesugpistol
Flexibelt fettsprutverktyg med flexibelt munstycke för gräsklippare 400CC
Produktbeskrivning: fettspruta av spaktyp, manuell fettpump, fettspruta för pump
Den hävstångsverkande designen hos denna kraftiga fettspruta underlättar noggrann kontroll av fettflödet. Utrustad med ett 6-tums munstycke, 12-tums koppling
fettsprutan ger enkel åtkomst till smörjpunkter i bilar, lastbilar, traktorer och tunga maskiner.
Fettsprutan kan laddas med 14 oz. patroner, genom en dispenser eller bulklast.
6000 PSI arbetstryck
Trevägsladdning: patron, bulk eller dispenser
Rymmer 14oz. patron, 400CC
| produktnamn | Flexibelt fettsprutverktyg med flexibelt munstycke för gräsklippare 400CC |
| varumärke | FÖRBI |
| Modell | C1042 |
| Arbetstryck | 6000 psi |
| Prov | accepterad provbeställning |
| Service | OEM, ODM, kundanpassad service |
| Paket | Kartong |
| Trevägsladdning | patron, bulk eller dispenser |
| Slanglängd | 6 tum 12 tum. |
| Tillbehör ingår | 6 tums styvt rör, 12 tums flexslang och koppling |
| produkt vikt | 1,5 kg |
| Lämplig | fettspruta för gräsklippare |
| Betalningsvillkor | L/C, T/T |
| Kroppsmaterial | Stål |
| CTNS | 20 st |
| G.W/N.W | 28kg/26kg |
| Storlek | 51*41*36 cm |
Fördel
1. Acceptera logotyp & färg anpassad och OEM
2. Det finns cirka 15 personer, exportteam, för att hantera verktygens kvalitet, följning, leveranstid, transport och frakt
3. Acceptera liten MOQ
4. Över 20000m2 fabriksanläggning och 4500m2 lager!
5. CE, ROHS, TUV, certifikat!
6. Över 20 års OEM- och ODM-serviceerfarenhet av elverktyg
FAQ
1. Kan vi se ditt företags produktion?
Ja, välkommen!
2. Planterar ditt företag?
Ja, producera och exportera i många år.
3. Vilken marknad är din huvudmarknad?
Vår huvudmarknad är Europa, även export till Nord- och Sydamerika och så vidare.
4. Hur är det med din MOQ?
10-200bilder, kvantitet är förhandlingsbart.
5. Vilka betalningsvillkor kan accepteras?
T/T, L/C, västerländska termer eller andra kan diskutera.
6. Hur många dagar för produktion?
Cirka 7- 25dagar baserat på orderantal.
7. Accepterar ditt företag anpassning?
Ja, du kan välja att skriva ut din logotyp och anpassa din förpackning.
8. Hur säkerställer du din produktkvalitet?
Alla våra produkter nådde CE-standard, vi garanterar att varje dator kommer att bli strikt inspekterad och testad före leverans.
Populära Taggar: flexibla fettpistolverktyg med flexibelt munstycke för gräsklippare 400cc, Kina, tillverkare, leverantörer, fabrik, anpassade, grossist, köp, pris, offert, i lager, tillverkad i Kina
Du kanske också gillar
Skicka förfrågan














